تبلیغات
شاخ شیطان - جنایات وهابیت (بخش اول)

شاخ شیطان


جنایات وهابیان در مكه و مدینه

جنایات وهابیان در مكه
 در هشتم ماه محرم سال 1218 وهابیان سرانجام با تهدیدو ارعاب فراوان وارد مكه معظم شدند و تمامی مسلمانان و اهالی مكه را كافر خواندند مادامی كه به فرقه ضاله وهابیت نپیوندند و عصر همان روز سعود حاكم وهابی ها گفت:فردا این قبه و بارگاه ها و این بت هایی را كه درست كرده اید بدست خود ویران كنید تا برای شما جز خدا معبودی نماند. صبح فردا وهابیان متحجر و خرافی به همراه مردم مكه كه از ترس وهابیان را همراهی می كردند،بیل و كلنگ به دست راه افتادند و گنبدهای زیادی را كه در گورستان مقلی بود با خاك یكسان كردند آن گاه گنبد زادگاه حضرت رسول و فاطمه زهرا و گنبد و بارگاه حضرت خدیجه ام المؤمنین و عبد المطلب و حضرت ابوطالب را خراب كردند.در تاریخ حیرتی آمده:«وهابیان گنبد روی زمزم و نیز گنبدهایی را كه در اطراف كعبه قرار داشت ویران كردند.»
وهابیان تمام مكانهایی را كه مزار صالحان در آنها قرار داشت جستجو كردند و آنها را خراب نمودند.آنان موقع خراب كردن سرود می خواندند و طبل می زدند و آواز می خواندند و در دشنام به صاحبان قبرها ره افراط می سپردند و می گفتند:«ان هی الا اسماء سمیتموها» یعنی این ها نام هایی است كه شما از پیش خود در آوردید. سه روز نگذشت كه تمام آثار و اماكن تاریخی اسلام كه بیانگر فرهنگ و تمدن درخشان اسلامی بود ویران شد و از برگزاری نمازهای متعدد در مسجد الحرام جلوگیری به عمل آمد و ذكر صلوات بر پیامبر و ذكر یا ارحم الراحمین پس از اذان جلوگیری نمودند و به علمای مكه دستور دادند كه عقاید و كتابهای محمد بن عبدالوهاب را بر مردم تشریع نموده و كتاب «كشف الشبهات»او را تدریس کنند. و...
جنایات وهابیان در مدینه:


در سال 1220 سعود حاكم وهابی ها پس از تصرف مكه دو گردان وهابی به قصد مدینه به سوی دار الهجره رسول اكرم گسیل داشت و نامه ای برای اهالی مدینه فرستاد كه آنان را به اطاعت از خود ترغیب نماید ولی اهالی مدینه بر اثر جنایات وهابیان در طائف دچار وحشت شدند و به نامه سعود بن عبد العزیز جواب ندادند و در نتیجه سپاهیان وهابی مدینه را محاصره نمودند و راههای ورودی مواد غذایی و چشمه«زرقا»را و یران نمودند و بدین ترتیب اهالی مدینه را دچار قحطی، گرانی و بی آبی نمودند و پس از ماهها اهالی مدینه مجبور به تسلیم و قبول شرایط وهابیان شدند ولی هرگز از ظلم و تعدی وهابیان رهایی نیافتند.
در سال 1221 وهابیان كلیه جواهرات و اشیای گرانبهای حرم مطهر پیامبر و حرم مطهر ائمه بقیع علیهم السلام را به غارت بردند آنان سه عدد قرآن نفیس چهار صندوق مملو از جواهرات مرصع به الماس و یاقوت گرانبها به غارت بردند و از جمله اشیای غارت شده عبارت بود از چهار عدد شمعدان زمردین،كه به جای شمع در آنها یك قطعه الماس شب ها و درخشنده بود سیصد دانه مروارید بزرگ،یك پارچه سنگ زمرد بزرگ،یك ظرف طلا و حدود صد قبضه شمشیر با غلاف های مطلا به طلای خالص و مرصع به الماس و یاقوت با دسته هایی از زمرد و پشم و با آهنی از «موصوف»كه نام خلفا و شاهان گذشته روی آنها كنده كاری شده بود كه ابدا نمی شد آنها را قیمت گذاری كرد.
وهابیان پس از این عمل قبیح مردم را از زیارت قبر پیامبر منع و جلوگیری نمودند و بسیاری از گنبد و بارگاههایی را كه در شهر مدینه و بقیع بود ویران كردند و در سال 1221 زوار شامی و در سال 1222 زوار مصری از زیارت مدینه منوره و حرم پیامبر اكرم ممنوع شدند.
سرانجام وهابیان پس از چهار سال قتل و غارت جور و ستم بر اهالی مدینه با حمله عثمانیها از بین رفتند.
ولی متأسفانه مجددا در سال 1343 هجری قمری وهابیها با حمایتهای بی دریغ و سخاوتمندانه انگلیسی ها به مدینه منوره وارد شدند و با گرفتن فتوای زور از علمای مدینه بر جواز ویران كردن قبور و زیارتگاهها در هشتم شوال 1343 هجری قمری تمامی گنبدها و بارگاه ها و ضریح هایی كه در مدینه و اطراف آن بود ویران كردند از جمله ویرانی ها وهابی ها در مدینه عبارتند از خراب كردن گنبد و بارگاه حضرت عبدالله پدر رسول الله و حضرت آمنه مادر رسول الله و مزار همسران پیامبر و مزار اسماعیل بن جعفر الصادق و دیگر بزرگان و حتی گنبد مرقد مطهر نبوی را هم به توپ بستند و از همه این موارد دردناكتر تخریب گنبد و بارگاه مضاجع مطهره ائمه بقیع علیهم السلام و اهل بیت رسول الله بود وهابیان حتی دیوارها و صندوق و ضریحی را كه روی قبرهای شریف قرار داشت را هم نابود کردند.. و 8 شوال 1343 هجری قمری به خاطره ای تلخ و دردناك برای جهان تشیع تبدیل گشت.
تخریب آثار تاریخی و باستانی اسلام:
اینك جهت رعایت اختصار توجه شما را به فهرست برخی از آثار و اماكن تاریخی اسلام كه بیانگر فرهنگ و تمدن اسلامی بود و به واسطه تحجر و كوته فكری فرقه ضاله وهابیت ویران شده جلب می كنیم:
بارگاه و مسجد حضرت حمزه سیدالشهداء در احد
 بارگاه ام المؤمنین حضرت خدیجه كبری بنت خولید علیها السلام.
بارگاه آمنه بنت وهب مادر پیامبر گرامی اسلام
 بارگاه حضرت ابوطالب پدر گرامی امیرالمؤمنین
 بارگاه حضرت عبدالمطلب جد پیامبر گرامی اسلام و امیرالمؤمنین
 بارگاه حضرت حوا در جده
 بارگاه حضرت عبد الله پدر پیامبر در مدینه
 بیت الاحزان،خانه ای كه حضرت زهرا علیها السلام در آنجا در سوگ پدرش می گریست.
مسجد سلمان در مدینه منوره
 خانه حضرت زهرا علیها السلام در كوچه حجر در مكه مكرمه
 جایگاه نفس الزكیه در مدینه منوره
 خانه رسول الله در مدینه،خانه ای كه حضرت هنگام هجرت به مدینه در آنجا مستقر شد.
خندقی كه مسلمانان در جنگ خندق حفر نمودند
 بارگاه پیامبر خدا،یسع علیه السلام،در روستای اوجام در قطیف
 مسجد جوانان در احساء،دومین مسجدی كه پس از مسجد رسول الله در آن نماز جمعه برگزار شد.
مسجد عباس بن علی در روستای مطیرفی در احساء
 زادگاه پیامبر اسلام،خانه ای كه در آن پیامبر گرامی اسلام در شعب هواشم در مكه مكرمه متولد شد
 خانه ام المؤمنین حضرت خدیجه بنت خویلد در مكه مكرمه
 مسجد الشمس در مدینه منوره محل یكی از معجزات بزرگ رسول خدا
 خانه حمزه بن عبد المطلب عموی گرامی پیامبر
 خانه ارقم،كه پیامبر و یارانش در آغاز بعثت در آن گرد می آمدند
 بارگاه شهدای بدر و جایگاهی كه برای پیامبر در غروه بدر نصب نمودند
 خانه حضرت علی علیه السلام كه امام حسن و امام حسین علیهم السلام در آن متولد شدند
 دیوارتاریخی اطراف شهر مدینه منوره
 خانه حضرت امام جعفر صادق در مدینه منوره
 محله بنی هاشم در مدینه منوره
 مسجد تنبه الوداع
 مسجد البغله و بسیاری دیگر از بقاع متبركه و اماكن مقدسه
 قبرستان المعلی در مكه مكرمه كه بارگاه و مقبره برخی از اهل بیت علهیم السلام و یاران پیامبر در آن قرار دارد.
نشانه ورود و خروج فاطمه بنت اسد مادر امیرالمؤمنین پس از تولد آن حضرت از كعبه
 بارگاه های متعدد در قبرستان بقیع
 بارگاه ملكوتی ائمه بقیع علیهم السلام
 نكته قابل توجه اینكه این ویرانگری های آثار تاریخی اسلام در حالی صورت می گیرد كه رژیم سعودی و وهابیان از آثار یهودیان در مدینه منوره حافظت و نگهداری می كنند؛ و با نصب تابلوهای هشدار دهنده مردم را از نزدیك شدن به آنها باز می دارند!!!
این بود شمه ای از جنایات وهابیون که زبان از ذکر بیشتر آن شرم دارد.

جنایات وهابیان در پاكستان

در سال 1979 میلادی با تأسیس سپاه صحابه – این ارتش نظامی و تروریستی- در كشور پاكستان تا به امروز هزاران نفر از شیعیان مظلوم و بی گناه پاكستان اعم از مرد و زن و پیر و جوان به جرم داشتن مذهب حقه تشیع و دفاع و حمایت از ولایت اهل بیت رسالت علیهم السلام به دست «سپاه صحابه» و «لشكر جنگ لی»كه از عمال وهابیت می باشند در نقاط مختلف پاكستان ترور شده و به شهادت رسیده اند.
مزدوران كوردل وهابی سپاه صحابه،هر روز تنی چند از شیعیان شیفته و عاشقان دلسوخته حسینی را به شهادت می رسانند و غالبا مغزهای متفكر را نشانه می روند.تعداد جوانان و فرهیختگان شیعه،كه با ترور ناجوانمردانه سپاه صحابه،شربت شهادت نوشیده و به پیشوای محبوب خود حضرت اباعبدالله الحسین پیوسته اند از شمار بیرون است.
بر اساس گزارش «هرالد» گروه وهابی سپاه صحابه در شهر «هری پور»یك حسینیه،شش خانه و دو مغازه شیعیان را به آتش كشیدند،در شهر «مالو والی»به حسینیه شهر حمله كرده و گروهی را مجروح و شهید نمودند،و در «كوهات»نیز با نارنجك به حسینیه شهر حمله كردند و شعیان را به شهادت رساندند و در«حیدر آباد» به دسته عزاداران حمله ور شده،24 نفر را مجروح و شهید نمودند و در 4 جمادی الاول 1424 هجری قمری به مسجد جامع كویته حمله نموده و بیش از پنجاه نفر از نمازگزاران را به جرم ارادت به خاندان عصمت و طهارت به خاك و خون كشیدند.و در میان شهدا تعداد بسیاری زن و بچه به چشم می خورد.(به نقل از كتاب عزاداری سنتی شیعیان).
این جنایات هر روز تکرار می شود و تاکنون نیز ادامه دارد.

جنایات وهابیان در افغانستان

در اواخر سال 1372 شمسی وهابیان با نام طالبان در افغانستان وارد صحنه نبرد گردیدند و با حمایت از سوی كشور پاكستان و عربستان سعودی و آمریكای ام الفساد و انگلیس شیطان صفت، تقویت شد ودر شهریور 1375 شمسی كابل پایتخت افغانستان را تصرف كرد و سپس به كشتار مسلمانان مجاهد و مجاهدان شیعی مذهب روی آورد. و صدها هزار مسلمان را به خاك و خون كشید و سرهای بسیاری را در مقابل خانواده هایشان از تن جدا کردند.
جهت اطلاع خوانندگان چند نمونه از كشتار بیرحمانه و جنایات ضد اسلامی و انسانی طالبان ذكر می گردد:
در به اصطلاح جهاد سال 1377 شمسی اجلاسیه ای در پیشاور تشكیل دادند و 160 نفر از مفتی های درباری مزدور اهل سنت و وهابی جمع شده و به رایزنی پرداخته و سرانجام فتوائی را صادر كردند كه همه مردان شیعه و پسر بچه های شیعه بالای هفت سال به قتل برسند و زنان و دختران و پسران كمتر از هفت سال شیعه به عنوان برده و كنیز به اسارت درآیند، پس از صدور فتوای ملاهای مزدور و از خدا بی خبر كشتار و قتل و غارت شیعیان توسط حكومت طالبان آغاز گردید.
در روز شنبه 17/5/1377 شمسی زنان و مردان و كودكان شهر مزار شریف از روی بامها به رگبار بسته شدند و اهالی شهر را قتل عام كردند و پس از آن به بیمارستانها رفته و بیمارهای شیعه مذهب را روی تخت خواب بیمارستان به شهادت رساندند و در روز دوشنبه 19/5/1377 شمسی اجساد هزاران شیعه روی زمین انباشته شده و طعمه درندگان شده بود.
در شهر میمنه هم طالبان به محله شیعیان رفته و تعداد زیادی از زنان و مردان و كودكان آنان را در تكیه خان جمع كرده و بر سر آنها نفت ریخته و طعمه حریق نمودند.
ملا منان نیازی در سخنرانی خود رسما اعلام كرد كه هر كس یكی از اهالی هزاره یا یك شیعه را در خانه خود پنهان كند ما آن خانه را با اهلش به آتش می كشم.سپس گفت:امیرالمؤمنین ما(یعنی ملا عمر)برای مردم مزار شریف عفو عمومی داده اما این عفو شامل شیعه ها و هزاره ای ها نمی شود.
در سنگچارك و بلخاب و بامیان و یروان و كاپیسا و … شكم بانوان حامله شیعه را پاره می كردند و جنین آنان را بیرون آورده و سرش را می بریدند.زبان مردان و سینه زنان شیعه را نیز می بردند و چشمهای آنان را از حدقه بیرون می آوردند.

جنایت وهابیان در حج و تعطیلی حج

در سال 1219 به سبب فتنه و آشوبهایی كه وهابیان در مسیر حجاج و عرفات ایجاد كرده بودند و محاصره مكه توسط وهابیان حتی یك تن از حجاج نتوانستند به زیارت كعبه بیایند.
در سال 1220 هجرق قمری كه وهابیها بر مكه تسلط پیدا كرده بودند عراقی ها از حج و زیارت خانه خدا ممنوع شدند.
در سال 1221 نماینده وهابی ها نزد سرپرست حجاج شامی آمده و گفت:به شرط عدم همراه داشتن محمل اجازه ورود به مكه و انجام حج را خواهید داشت و در نتیجه حاجیان شامی از همان محل به شام برگشتند و آن سال حج را برگزار نكردند.
در سال 1221 محمل مصری ها به دست سعود حاكم وهابی ها آتش زده شد و پس از پایان برنامه حج كسی از طرف سعود ندا در داد كه سال دیگر كسی كه ریش بتراشد نباید به حج بیاید و ضمنا این آیه قرآن را خواند «یا أیها الذین آمنوا انما المشركون نجس فلا یقربوا السمجد الحرام بعد عامهم هذا» ترجمه: ای مؤمنان بدانید كه مشركان پلیدند پس از این سال دیگر به مسجد الحرام نزدیك نشوند.و از همین سال كاروان حج شامی ها و مصری ها و به طور كلی غیر از وهابیان به اتهام شرك از اقامه حج و زیارت خانه خدا ممنوع شدند.
بنابراین كاروان حجاج عراقی از سال 1220 و كاروان حجاج شامی از سال 1221 و كاروان مصر از سال 1222 قطع گردید.بدین ترتیب برنامه حج از عراق چهار سال،از شام سه سال و از مصر دو سال قطع شد تا اینكه در سال 1224 هجری قمری نخستین دولت سعودی و وهابی سرنگون شد و مدینه منوره و مكه معظمه از آلودگیهای وهابیان پاك شد و حج آزاد گشت.
به واسطه حمایت های انگلیس مجددا با تشكیل دومین دولت سعودی و تسلط مجدد وهابی ها بر مدینه منوره و مكه معظمه در سال 1924.م محدودیت هایی برای حجاج ایجاد شد.
در سال 1343 هجری قمری به دلیل جنگ میان وهابیان و اهالی مكه و جده در این سال نیز برنامه حج كاملا تعطیل گشت.
6 ذی الحجه – در سال 1344وهابیان به دلیل حرام دانستن برخی اعمال حجاج مصری در منی،مصریان را به سنگ بسته و عده ای از حجاج مصری را كشتند.
در سال 1407 وهابیان به حجاج ایرانی و سوریه ای و لبنانی،در ایام حج و در مكه – حرم امن الهی- به جرم سر دادن فریاد برائت از مشركین و كفار حمله كردند و كشتار فجیعی از حاجیان در حال احرام و در حرم امن الهی كردند و ایرانیان را عزادار و قلب مسلمانان آزاده جهان را جریحه دار نمودند و ایرانیان را به مدت 3 سال از به جا آوردن اعمال حج محروم نمودند.

جنایات وهابیون در سوریه

در سال 1225 هجری قمری وهابیان به شام(سوریه فعلی)یورش بردند و دارائی همه مردم را تاراج كردند و غلات را سوزاندند و مردمان بی گناه را كشتند و زنان را اسیر كردند و كودكان را به قتل رساندند و خانه ها را ویران ساختند و فساد و آشوب به راه انداختند.

جنایات وهابیان در اردن

در سال 1343 جمعی از واهابیها ناگهان به اردن حمله بردند و به مردم بی اطلاع و بی خبر«ام العمد» و همسایه آن هجوم آوردند و مردان و زنان بی گناه را كشتند و غارت كردند ولی طولی نكشید كه با رانده شدن برخی و اسارت برخی دیگر عقب نشستند پس اسیران وهابی به فرمان انگلیس آزاد شدند و به پناهگاه هایشان رسانده شدند.
مجددا در سال 1346 وهابیان با سپاهی متشكل از سی هزار نفر به اردن حمله كرده و قتل و غارت و خونریزی به راه انداختند.

جنایات وهابیان در یمن

در سال 1341 وهابیان با حجاج یمنی كه خلع سلاح بودند و هیچ گونه وسیله دفاعی با خود نداشتند رو برو شدند.آنان ابتدا با حجاج همراه شدند و به ایشان امان دادند ولی بعدا نیرنگ به كار بردند و وقتی كه به دامنه كوه رسیدند وهابیان در قسمت بالا و پهنای كوه قرار گرفتند و حجاج یمنی در پایین كوه قرار گرفتند سپس وهابیان دهانه توپ ها را به سوی حجاج یمنی گرفته و همه را به گلوله بستند و تمامی حجاج یمنی را كه هزار نفر بودند كشتند به جز دو مرد كه فرار كردند و جریان كشتار وحشیانه حجاج یمنی را به دست وهابیان به اطلاع مردم رساندند.

جنایات وهابیت در طائف

در ذیعقده سال 1217 هجری قمری پس از جنگهای متعددی كه بین اهالی طائف و سپاه وهابیان جنایتكار رخ داد سرانجام اهالی طائف تسلیم شده و درخواست عفو و امان نمودند ولی وهابیان خیانتكار پس از ورود به قلعه طائف با هر كسی كه مصادف می شدند به قتل می رساندند و زمین قلعه را با خون مردان،زنان و كودكان رنگین كردند. وهابیان حتی به كودكانی كه در گهواره آرمیده بودند و اطفال شیرخواری كه در آغوش مادرانشان بودند رحم نكردند و همه را سر بریدند و به خاك و خون كشیدند و گروهی ا زمردم را كه از شهر خارج شده و فرار كرده بودند دنبال كردند و كشتند.پیكر چاك چاك آن بینوایان را طعمه جانوران نموده،آنچه مال و ثروت یافتند به یغما بردند و مجددا سه روز بعد وهابیها برای افرادی كه در داخل خانه ها مخفی شده بودند امان نامه فرستادند و این بار نیز وهابیها خیانت كرده و این افراد بیچاره را كه اكثریت آنها را زنان و كودكان تشكیل می دادند لخت كرده و به مدت 12 روز بدون آب و نان بر فراز تپه ای محاصره نمودند،گاهی با چوب و چماق آنها را می زدند و گاهی سنگ جاف به سوی آنها پرتاب می كردند و سرانجام پس از 12 روز سلحشوران دلاور اهل طائف كه تا آخرین نفس سنگر خود را ترك نكرده بودند، و دیگر اندوخته غذایی و رزمی نداشتند به وعده های مزدورانه وهابیهای بی ایمان اعتماد كرده و با دست خالی از سنگرهای خود بیرون آمدند و هابیها اینها را نیز بر فراز تپه قرار دادند و همگی را از دم شمشیر گذراندند و مدت 16 روز پیكرهایشان بر فراز تپه طعمه درندگان و پرندگان بود.
پس از این قتل عام ها،وهابی ها در جستجوی خانه به خانه آنچه از مال و منال یافتند غارت و سرقت نمودند و به دنبال به دست آوری اموال تمام خانه های شهر و حتی توالت ها را كندند و كتابهای خطی نفیس و دیگر از قبیل قرآن كریم،كتب تفسیر،حدیث و دیگر علوم قرآنی و اسلامی همگی در زیر پای چكمه پوشان وهابی لگدمال شد،جلدهای چرمی گران قیمت كه توسط هنرمندان اسلامی برای مصاحف شریفه تهیه شده بود در طول قرون و اعصار همانند مردمك دیدگانشان از آنها محافظت می كردند تبدیل به كفش و چاروق گردید.
وهابیها چون از قتل عام مردم طائف و تقسیم غنائم جنگی فارغ شدند،براساس عقاید پوچ و باطلشان تمامی گنبد و بارگاهها و قبور متبركه و مراقد مطهره و مساجد و مدارس دینی را ویران نموده و با خاك یكسان نمودند و حتی قبر شریف بسیاری از صحابه و علما را نبش نموده و بی حرمتی نمودند.
مجددا وهابیان در سال 1343 هجری قمری طائف را محاصره كردند و به زور وارد طائف شدند و مردم را اعم از مرد و زن و اطفال از دم تیغ گذراندند و رقم كشته شدگان كه در میان آنها علما و صلحا كم نبودند نزدیك دو هزار نفر بود.آنها اموال مردم را غارت كردند و چنان كارهای زشت مرتكب شدند كه از شنیدن آنها مو بر بدن انسان راست و دل هر انسانی كباب می شود.چنانكه شافعی ها و برخی پرده داران و خدمتگزاران كعبه مكرمه كه برای ییلاق به طائف آمده بودند دیده می شدند.طبق متون به دست آمده وهابیان آن چنان جنایاتی مرتكب شدند كه زبان از بیان و قلم از جریان شرم دارد.

جنایات وهابیان در كربلا و نجف و سایر بلاد عراق

در سالروز عید غدیر در هیجدهم ذیحجه سال 1216 هجری قمری امیر سعود بن عبد العزیز وهابی با سپاهی متشكل از بیست هزار مرد جنگی به شهر كربلا حمله ور شد. كربلا در این ایام در نهایت شهرت و عظمت بود و زائرین ایرانی و ترك و عرب به آن روی می آوردند. «سعود» پس از محاصره شهر سرانجام وارد آن گردید و كشتار سختی از مدافعین و ساكنین و زنان و كودكان آن نمود و برخی عدد كشته شدگان را یكصد و پنجاه هزار تن نوشته اند و می گویند جوی خون در كوچه های كربلا به راه افتاد و جالب این كه اسم این كار را «جهاد فی سبیل الله» و مبارزه بار نشر توحید می گذارند!
سپس وهابی ها حرم مطهر حسین بن علی علیه السلام فرزند حضرت زهرا دختر پیامبرخدا را ویران نموده و ضریح مبارك آن حضرت را از جای خود كندند و … ضریح حبیب بن مظاهر را سوزاندند و تمام ذخائر و نفائس حرم حسینی را چپاول كرده و اسبانشان را در صحن حرم مطهر بستند و در حرم شریف قهوه دم كردند و آن چنان در حرم مطهر، فساد و ویرانی بار آوردند كه به قول بزرگان، فاجعه كربلا و حادثه روز حره و كردارهای زشت بنی امیه و متوكل عباسی تكرار شد.
كربلا پس از این حادثه به وضعی درآمد كه شعرا برای آن مرثیه می گفتند. وهابیها در مدت متجاوز از دوازده سال،گاه و ناگاه به شهر كربلا و اطراف و همین طور به شهر نجف حمله می كردند و غارت و كشتار می نمودند.
وقایع كربلا را بسیاری از مورخان شرق و غرب و حتی مورخان سعودی نوشته اند.می توانید به كتابهای تاریخ المملكه العربیه السعودیه،عنوان المجد فی تاریخ نجد،تاریخ العربیه السعودیه نوشته دانشمند مشرق«ناسی لیف»و مفتاح الكرامه سید جواد عاملی و كتب دیگر مراجع فرمایید.
- در نهم ماه صفر در سال 1221 شبانگاه قبل از صبح،وهابیان به نجف حمله كردند و اهالی نجف را غافلگیر نمودند حتی برخی از وهابیان از دیوار سور نجف بالا آمدند و نزدیك بود شهر نجف را متصرف شوند و حرم شریف امیرالمؤمنین علی علیه السلام را تخریب نمایند كه از امیرالمؤمنین علی علیه السلام كرامات آشكار شد و معجزات روشن ظاهر گشت و از سپاهیان وهابی بسیاری كشته شدند و ناامید برگشتد.
در جمادی الثانی سال 1222 وهابیان به بیست هزار جنگجو – بلكه بیشتر- شبانه به نجف حمله كردند ولی با مقاومت مردم روبرو شدند و به شهر حله حمله كردند و سپس به كربلا حمله نمودند و این شهر را در روز روشن محاصره كردند.اهالی كربلا پشت دروازه شهر مقاومت كردند كشته ها دادند و از دشمن نیز چندین نفر کشته شد و سرانجام وهابیان بازگشتند و در عراق فساد و تباهی راه انداختند.
در سالهای 1345 و 1346 نیز بارها وهابیان به نواحی مختلف عراق حمله برده و قتل و غارت می كردندو گوسفندان و احشامشان را می گرفت و خودشان را هم كشتار می كردند.سرانجام كار به جایی كشید كه عراقی ها به دولت انگلیس شكایت كرده و گفتند یا شما جلوی وهابیها را بگیرید و یا ما خود شخصا از خویشتن دفاع كنیم كه در پایان هواپیمای لشكر عراق وهابیان را عقب راند.
در روز عاشورای 1425 هجری قمری وهابیان با نام گروه القاعده با انفجارهای متعدد در كربلای معلی ما بین صفوف عزاداران حسینی فاجعه كربلا را تكرار نمودند كه باعث به شهادت رسیدن تعداد زیادی از عزاداران اعم از مرد و زن و بچه شد.
در روز 25 رجب 1426 هجری قمری مصادف با شهادت امام موسی كاظم علیه السلام وهابیان با نام گروه القاعده با پخش غداهای مسموم و ایجاد ترس و رعب و انفجارات متعدد در كاظمین ما بین صفوف عزاداران امام موسی كاظم جنایت دیگری را مرتكب شدند كه باعث به شهادت رسیدن حدود 1500 نفر اعم ا ز مرد و زن و بچه شد.
پس از اشغال عراق توسط امریكا و متحدانش،وهابیان از این فرصت ایجاد شده توسط اربابانشان استفاده كردند و برای اقامه اعتقادات شومشان و ضربه زدن به اسلام و ایجاد تفرقه بین مسلیمن بارها و بارها مردم مظلوم عراق اعم از شیعه و سنی ، عرب و كرد، زن و مرد، بزرگ و كوچك، پیر و جوان را هدف اقدامات تروریستی خود قرار داده اند و آنها را به خاك و خون كشیده اند به حدی كه قلم از ذكر آنها ناتوان و شرمسار است.

طبقه بندی: وهابیت،  جنایات وهابیت، 
برچسب ها: جنایات وهابیت (بخش اول)،
داغ کن: داغ کن - کلوب دات کام
به اشتراک گذاری:

نوشته شده در تاریخ : شنبه 13 اردیبهشت 1393 توسط : ابوالفضل علی آبادی