تبلیغات
شاخ شیطان - داعش ماحصل پیوند شوم اسرائیل و وهابیت است

شاخ شیطان

داعش ماحصل پیوند شوم اسرائیل و وهابیت است

امام جمعه اهل سنت جاسک با بیان اینکه داعش ماحصل پیوند شوم اسرائیل و وهابیت است، گفت: دشمنان اسلام می خواهند بین اقوام و مذاهب اسلامی اختلاف ایجاد کنند تا اینکه بتوانند به اهداف خبیث خود برسند.


به گزارش خبرگزاری فارس از جاسک ، شیخ محمدعقیل شیهک زهی صبح امروز طی نشستی با حضور مسئولان فرهنگی این شهرستان با بیان تاسف از پدید آمدن گروهک تکفیری و تروریستی داعش در عراق و حمایت برخی از کشورهای اسلامی از جنایات وحشیانه این گروهک، اظهار داشت: داعش سعی می کند خود را از اهل سنت نشان بدهد در صورتی این چنین نیست.

وی با بیان اینکه اهل سنت حتی راضی به آسیب رساندن به یک مورچه نیست، افزود: چگونه داعش می تواند خود را مسلمان اهل سنت بداند و دست به کشتار وحشیانه مسلمانان بزند؟

امام جمعه اهل سنت جاسک با بیان اینکه داعش ماحصل شوم اسرائیل و وهابیت است، گفت: دشمنان اسلام می خواهند بین اقوام و مذاهب اسلامی اختلاف ایجاد کنند تا اینکه بتوانند به اهداف خبیث خود برسند.

این مقام مسئول با بیان اینکه در شرایط کنونی نقش علما و روحانیون بسیار حساس و تعیین کننده است، گفت: بزرگان دین باید هوشیارانه و با بصیرت مردم را برای مقابله با دشمنان متحد و به یکپارچکی دعوت کنند.

طبقه بندی: وهابیت، 
برچسب ها: داعش ماحصل پیوند شوم اسرائیل و وهابیت است، داعش،
مطالب مرتبط: داعش ماحصل پیوند شوم اسرائیل و وهابیت است،
داغ کن: داغ کن - کلوب دات کام
به اشتراک گذاری:

نوشته شده در تاریخ : چهارشنبه 4 تیر 1393 توسط : ابوالفضل علی آبادی