تبلیغات
شاخ شیطان - "داعش" صورت امروزی وهابیت است/ داعش بدون حمایت غرب جایگاهی ندارد

شاخ شیطان


عضو کمیسیون آموزش و تحقیقات و مجلس گفت: "گروهک تروریستی داعش" ساخته و پرداخته آمریکا و صورت امروزی افراطی گری است، وهابیتی که انگلیسی ها به عنوان یک مذهب سیاسی برای از هم پاشیدن اسلام به وجود آوردند.

"قاسم جعفری" نماینده مردم بجنورد، جاجرم، مانه و سملقان در مجلس شورای اسلامی در گفتگو با خبرنگار پارلمانی باشگاه خبرنگاران، در واکنش به اقدامات تروریستی گروهک تروریستی "داعش" در عراق، گفت: هیچ شکی وجود ندارد که رهبران گروهک تروریستی داعش ترکیبی از انسان های دنیاخواهی هستند که با سوء استفاده از احساسات مذهبی جوانان و حمایت های استکبار جهانی مدیریت می شوند.

 
وی افزود: این گروهک تروریستی ساخته و پرداخته آمریکا و صورت امروزی همان وهابیتی هستند که انگلیسی ها به عنوان یک مذهب سیاسی برای از هم پاشیدن اسلام به وجود آوردند.
 
نماینده مردم بجنورد، جاجرم، مانه و سملقان در مجلس تصریح کرد: رهبران این گروهک های تروریستی تصور می کنند که برای خدا جهاد کرده اند و در این مسیر از جوانان خشک مغز بیچاره ای که کور کورانه از آنها تبعیت می کنند، برای رسیدن به اهداف و برنامه های شوم خود استفاده می کنند.
 
جعفری تاکید کرد: بدون حمایت های خارجی و غربی، گروهک تروریستی داعش جایگاهی ندارد و خیلی زود از بین خواهد رفت.
 
این نماینده مجلس نهم در پایان خاطر نشان کرد: امیدوارم اراده ملت های مسلمان در کنار لطف خدا، مانع از رسیدن این گروهک های تروریستی به اهداف شوم و خبیث شان در کشورهای مسلمان به ویژه سوریه و عراق شود.

طبقه بندی: وهابیت، 
مطالب مرتبط: "داعش" صورت امروزی وهابیت است/ داعش بدون حمایت غرب جایگاهی ندارد،
داغ کن: داغ کن - کلوب دات کام
به اشتراک گذاری:

نوشته شده در تاریخ : چهارشنبه 4 تیر 1393 توسط : ابوالفضل علی آبادی