تبلیغات
شاخ شیطان - شبکه ولایت جایگاهی جهت مبارزه با عقاید غلط وهابیت است

شاخ شیطان


مدیر شبکه جهانی ولایت گفت : فعالیت این شبکه سبب بالارفتن سطح فرهنگی و اعتقادی مخاطبان شده است و این سبب شروع بحث و مبارزه با وهابیت است که اصل امامت را زیر سوال برده اند.


به گزارش گروه اجتماعی باشگاه خبرنگاران، حجت الاسلام والمسلمین سید محمد حسینی قزوینی عصر دیروزدر مراسم چهارمین سالروز تاسیس شبکه جهانی ولایت که در مدرسه امام امیرالمومنین علیه السلام قم برگزار شد، اظهار گفت: در چهار سال فعالیت شبکه جهانی ولایت، 577 هزار و 320 دقیقه برنامه تولید و پخش شده است.

وی افزود : وجود 2171 برنامه در بیان پاسخ به شبهات، و همچنین 2501 برنامه در موضوع معارف دینی، 2376 برنامه در مناسبت های ویژه، 926 برنامه ویژه ادیان و مذاهب، 1871 برنامه قرآنی و تفسیری، 560 برنامه ویژه زنان و خانواده و 629 برنامه اخلاقی و عرفانی در چهار سال فعالیت این شبکه پخش شده است که 90 درصد آنها برنامه های تولیدی بوده است.

مدیر شبکه جهانی ولایت تصریح کرد : اجرای برنامه «غنچه های ولایت» با الهام از سوره مبارکه «الرحمن» است واین برنامه با این هدف اجرا شد تا مباحث مربوط به ولایت در میان کودکان نیز ترویج شود.

وی تصریح کرد : این مباحث به اندازه ای در میان برنامه ها تکرار شدند تا جایی که کودکان خردسال در یکی از برنامه ها حضور یافتند و با استدلال از کتب اهل سنت بر ولایت امیرالمومنین علیه السلام استناد کردند.

حجت الاسلام والمسلمین حسینی قزوینی درپایان خاطر نشان کرد : فعالیت این شبکه موجب ارتقا سطح فرهنگی و اعتقادی مخاطبان شده و آنها اکنون با شبکه های وهابی تماس می گیرند تا با استناد به کتاب های اهل سنت، اصل امامت را اثبات کنند و حتی شبهاتی را نسبت به اعتقادات وهابیت وارد نمایند.

طبقه بندی: وهابیت، 
برچسب ها: شبکه ولایت جایگاهی جهت مبارزه با عقاید غلط وهابیت است،
مطالب مرتبط: شبکه ولایت جایگاهی جهت مبارزه با عقاید غلط وهابیت است،
داغ کن: داغ کن - کلوب دات کام
به اشتراک گذاری:

نوشته شده در تاریخ : شنبه 10 خرداد 1393 توسط : ابوالفضل علی آبادی