تبلیغات
شاخ شیطان - افزایش فعالیت وهابیت در فضای مجازی ایران

شاخ شیطان

به گزارش شیعه آنلاین، فرقه ضاله وهابیت از سال ها پیش برای نشر اندیشه و اعتقادات انحرافی خود در ایران سرمایه گذاری کرده و همواره به روش های مختلفی تلاش کرده برای خود جذب نیرو کند.

شاید یکی از ابتدایی ترین شیوه های این فرقه ضاله برای جذب نیرو، پرداخت پول و حقوق ماهیانه به خانواده های بسیار فقیر در مناطق مرزی و دور دست بوده که متأسفانه تعداد اندکی از این خانواده ها هم – که بیشترشان از نظر سطح آگاهی دینی و فرهنگی بسیار پایین بوده اند – فریب طرح و توطئه وهابیون را خورده و وهابی شده اند.

اما جدید ترین شیوه وهابیت برای نشر اندیشه و اعتقادات انحرافی خود در ایران، فعالیت گسترده در فضای مجازی و به ویژه از طریق برنامه و نرم افزارهای تلفن همراه بوده است.

آنان با شماره های ناشناخته در بسیاری از گروه ها وارد شده و به فعالیت می پردازند. از جمله فعالیت های آنان انتشار احادیث و روایات جعلی و یا روایت هایی که در اصل صحیح بوده اما با تغییر بخشی از آن، باعث منحرف شدن روایت و تغییر معنی و مفهوم آن شده اند، می پردازند.

از دیگر فعالیت های این گروهک ضاله که ساخته دست انگلیس بوده، این است که با تقطیع بخش هایی از سخنرانی برخی از روحانیون شیعه، تلاش می کنند اظهارات روحانی مورد نظر را سخیف، غیر منطقی و گاهی مسخره جلو دهند تا به اصطلاح جایگاه و شأن روحانیت شیعه زیر سؤال رود.

دیگر فعالیت آنان، انتشار تصاویری از شیوخ وهابی در حالت های معنوی و روحانی است تا به اصطلاح آنان را انسان هایی مؤمن، وارسته و شیفته خدا نشان دهند.

منبع : پرسمان وهابیت

طبقه بندی: وهابیت، 
برچسب ها: افزایش فعالیت وهابیت در فضای مجازی ایران،
داغ کن: داغ کن - کلوب دات کام
به اشتراک گذاری:

نوشته شده در تاریخ : پنجشنبه 25 اردیبهشت 1393 توسط : ابوالفضل علی آبادی