تبلیغات
شاخ شیطان - کتب ضاله وهابیت در مشهد مقدس

شاخ شیطان


  

این فرقه ضاله یکی از شقوق جنگ نرم استکبار جهانی علیه کشورهای اسلامی است لذا ضرورت تهیه برنامه‌هایی سازنده‌ و روشنگر در صدا و سیما و دانشگاه‌ ها و همچنین هوشمندی دستگاه‌های اجرایی در مقابله با این هجمه‌های فرهنگی امری ضروری است.


به گزارش آتی نیوز، رهبران فرقه ضاله وهابیت در ماه رمضان فعالیت خود را به شدت افزایش داده اند و در همین راستا کتاب هایی را در شهرهای مذهبی به منظور انحراف جوانان از مبانی اسلامی توزیع کرده اند.

اخیرا فرقه ضاله وهابیت فعالیت خود را به طور گسترده‌ای در کشور افزایش داده به طوری که همزمان با ماه مبارک رمضان ضمن فرستادن مبلغین خود، کتاب‌هایی را به صورت گسترده برای تبلیغ این فرقه در سطح برخی استان‌ها بخصوص شهرهای مذهبی از جمله مشهد و قم توزیع کرده است.

بنا بر اخبار رسیده تاکنون تعداد 24 مورد کتاب در این خصوص شناسایی شده که لازم است وزارت فرهنگ و ارشاد اسلامی در این خصوص نظارت بیشتری داشته باشد.

این کتابها ضمن ترویج فرقه ضاله وهابیت با ایجاد شهبات در بین جوانان سعی می‌کنند که این طیف از جامعه را جذب کند.

گفتنی است، این فرقه ضاله یکی از شقوق جنگ نرم استکبار جهانی علیه کشورهای اسلامی است لذا ضرورت تهیه برنامه‌هایی سازنده‌ و روشنگر در صدا و سیما و دانشگاه‌ ها و همچنین هوشمندی دستگاه‌های اجرایی در مقابله با این هجمه‌های فرهنگی امری ضروری است.

 

طبقه بندی: وهابیت، 
برچسب ها: کتب ضاله وهابیت در مشهد مقدس،
مطالب مرتبط: کتب ضاله وهابیت در مشهد مقدس،
داغ کن: داغ کن - کلوب دات کام
به اشتراک گذاری:

نوشته شده در تاریخ : پنجشنبه 25 اردیبهشت 1393 توسط : ابوالفضل علی آبادی